Informacje

Intencje mszalne

 

INTENCJE MSZALNE: 13 I 2014 - 19 I 2014

Poniedziałek 13.01
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 13)
7.00 + Janusza i Stanisława KUCIŃSKICH
7.30 + Adama, Zofii MICHALAK, Jna, Genowefy, Tomasza, Elżbiety MIODUSZEWSKICH, Jana, Marcjanny i Ryszarda MŁODAWSKICH
18.00 + Dorotki MARIAŃSKIEJ, Feliksa PUSZKARSKIEGO
Wtorek 14.01
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 14)
7.00 + Józefy i Józefa KOMUDA i zmarłych ich rodziców, całej rodziny KOMUDA i SKURKÓW ****
7.30 + Stanisława, Leokadii, Wandy OSTROWSKICH ***
18.00 + Marty TAFIL***
Środa 15.01
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 15)
7.00 + Wincentego, Marianny, Marii, Szymona i całej rodziny DUCH
7.30 + Jerzego PÓŁGRABKA, rodziców: Władysławy i Hanryka, Janiny WIECKOWSKIEJ i Franciszka MICHALAKA
18.00 Zb.: XXXXXXXXX
Czwartek 16.01
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 16)
7.00 + Krystyny PAPIERZYŃSKIEJ (1 r.)
7.30 + Dariusza (2 r.), Agnieszki, Janiny, Witolda i całej rodziny ŚLIWOWSKICH, Antoniego SZUKALSKIEGO, całej rodziny WRÓBLEWSKICH i POSTKÓW
18.00 Zb.: XXXXXXXXX
Piątek 17.01
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 17)
7.00 + Teresy SAMULAK (9 r.), rodziców: Marianny (12 r.), Bronisława (6 r.) DĄBKOWSKICH
7.30 O Miłosierdzie Boże dla dusz czyśćcowych
18.00 + Stanisława ZALEWSKIEGO (10 r.)
Sobota 18.01
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 18)
7.00  Dziękczynna za otrzymane łaski oraz o Boże błogosławieństwo dla Kapłanów naszej Parafii i nowe powołania
7.30 + Andrzeja OWCZARKA (3 r.) ***
18.00 + Haliny JABŁOŃSKIEJ (1 r.)
Niedziela 19.01 - III NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 19)
8.45 + Wiktora, Kazimiery PIELASA, ich rodziców: PAWŁA, Franciszki, Józefa i Marianny, całej rodziny PIELASÓW i GAJOWNICZKÓW
10.00 + Henryki i Władysława PREŚ
11.15 + Bolesławy i Kazimierza JARMUŁOWSKICH
12.30 ZB.: XXXXXXXXXX; + Mirosławy RUDNIK (1 r.)
16.00 + Ludwika DOMINIAKA, całej rodziny dOMINIAK, GOZDOWSKICH i BŁOŃSKICH
17.30 Nabożeństwo Kolędowe
18.00 + Stanisława i Marianny KARAŚKIEWICZ i Józefa LAPSA

INTENCJE MSZALNE: 6 I 2014 - 12 I 2014

Poniedziałek 06.12 - OBJAWIENIE PAŃSKIE - TRZECH KRÓLI
7.00 + Czesław BOGUCKIEJ (GR 6)
8.45 + Rodzic.: Józefy i Stanisława OCHĘDOWSKICH, Janiny i Czesława ŁAPIŃSKICH
10.00 + Olgi PAJEWSKIEJ
11.15 + Janiny KAMIŃSKIEJ (6 R)
12.30
Zb.: XXXXXXXXX
+ Zenony ZIÓŁEK
O Boże błogosławieństwo, zdrowie i pomyślną operację dla IZY
18.00 + Doroty, Jana i Wiesława ŚWIERKOWSKICH
Wtorek 07.01
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 7)
7.00 + Stanisławy i Mieczysława WYSOCKICH, c. r. WYSOCKICH i BALEWICZÓW ***
7.30 + Jana BASKA (8R) i jego rodzic.: Ireny i Władysława, Kazimierza DZIAKA
13.00 + Andrzeja ZEGARSKIEGO - pzc (Bródno)
18.00 + W intencji wiadomej Panu Bogu - oraz o szczęśliwą pielgrzymkę do Ziemi Świętej
Środa 08.01
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 8)
7.00 -----------------
7.30 + Urszuli PUCHTA (4 R)
18.00 Zb.: XXXXXXXXX
Czwartek 09.01
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 9)
7.00 + Jerzego ADAMKA (13 r)
7.30 + Kazimierza JANECZEK (7 R) i c. r. GŁOWALÓW
18.00 Zb.: XXXXXXXXX
Piątek 10.01
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 10)
7.00 + Edwarda i Tadeusza BEREDA
7.30 + Zbigniewa KUROWSKIEGO (1 R)
18.00 + Bolesława SZNAJDERA (3 r), Ks. Stanisława OLECHOWSKIEGO i Apolonii WILK
Sobota 11.01
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 11)
7.00 + Franciszka, Stefanii, Stanisława, Jacka KOSIŃSKICH, Feliksa OWCZARKA
7.30 + Józefa ŁĘGOWSKIEGO (33 R) ***
18.00 + Arkadiusza, Marka SADOCH, Wacławy i Eugeniusza ROGUSKIECH, Sławomira i Czesława PRZYBYSZEWSKICH c.r. SADOCH, ROGUSKICH i KOSZEWSKICH ***
Niedziela 12.01 - II Niedziela po Bożym Narodzeniu
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 12)
8.45 + Zofii i Edwarda CYBULSKICH, Roberta, Bolesława i Wiktorii MALESÓW ***
10.00 + Anny i Michała BIERNAT, Sabiny i Michała WIŚNIEWSKICH ***
11.15 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Angeliki SEDLACZEK
12.30 ZB.: XXXXXXXXXX
15.00 W intencji nowożeńców Izabeli i Marka
17.30 Nabożeństwo Kolędowe
18.00 O Boże błogosławieństwo dla FAUSTYNKI (3 rocznica urodzin) ***

 

INTENCJE MSZALNE: 30 XII 2013- 05 I 2014

Poniedziałek 30.12
7.00 Gertrudy Wiktorii i Stefana TABACZYŃSKICH (GR 30 - ostatnia)
7.00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. dla Eugeniusza KOMUDY ***
12.00 + Stefana ŚLEPOWROŃSKIEGO - pzc
18.00 -------------------
Wtorek 31.12
7.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo ***
7.00 Podziękowanie Matce Bożej i Duchowi św. za opiekę z prośbą o dalsze łaski dla Sylwestra, Anny, Jakuba, Antoniego, Sylwii, Wiesława, Magdaleny, Michała i całej rodziny KOMUDÓW
7.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Janiny JELESZUK w 80. rocznicę urodzin
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w 47. rocznicę ślubu Ryszarda i Janiny ZAWADZKICH
Środa 01.01 - Nowy Rok 2014
24.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w Nowym 2014 Roku dla całej Parafii i wszystkich parafian
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 1)
8.45 + Mieczysława SARNOWSKIEGO
10.00 + Mieczysława KRAJEWSKIEGO (imienowa i urodzinowa) i całej rodziny KRAJEWSKICH
11.15 + Mieczysławy i Kazimierza MATUSIAK
12.30 Dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę i wstawiennictwo Matki Bożej dla Tomasza (40. rocznica urodzin)
18.00
+ Stanisława, Marii (2r) DEPUT
+ Franciszki i Stanisława KOPKA
18.00 Zb.: XXXXXXXXX
Czwartek 02.01
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 2)
7.00 + Janusza RUCIŃSKIEGO
7.30 + Mieczysława SKOWROŃSKIEGO, Ryszarda, Zofii, Michała, Marianny WÓJCIKOWSKIEJ i Michała ................ ***
18.00 + Aleksandry, Mieczysława i Adama CZECHÓW, Stanisława OTERSTEJN i Czesławy SZYLEJEWSKIEJ
Piątek 03.01
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 3)
7.00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Genowefy ŁĘGOWSKIEJ ***
7.30 + Floriana i Heleny i całej rodziny POTRZUSKICH
16.30 + Zbigniewa (1r), Jana i Zofii ŚLIWIŃSKICH ***
18.00 + Danieli i Bolesława KAŹMIERCZAK, Genowefy i Czesława MUSIAŁ
Sobota 04.01
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 4)
7.30 + Janiny MILANOWSKIEJ
16.00 W intencji nowożeńców Agnieszki i Patryka
18.00 + Stanisława PODGÓRSKIEGO
Niedziela 05.01 - II Niedziela po Bożym Narodzeniu
7.00 + Czesławy BOGUCKIEJ (GR 5)
8.45 W intencji Katarzyny KRZESIŃSKIEJ w 18. rocznicę urodzin
10.00 + Janiny PAZIEWSKIEJ i rodziców i całej rodziny ***
11.15 + Stanisława MAKOWSKIEGO (5R)
12.30 60. rocznica ślubu p. Stanisławy i Ryszarda TERENTIEW
12.30 ZB.: XXXXXXXXXX
17.30 Nabożeństwo Kolędowe
18.00 + Heleny KĘDZIERSKIEJ (9R), Celiny i Adama ŻABIŃSKICH